SMLUVNÍ PODMÍNKY PRO SKUPINOVÉ CVIČENÍ SPIRÁLNÍ STABILIZACE PÁTEŘE

Skupinové cvičení spirální stabilizace páteře  vhodné jako kompenzační cvičení ke všem druhům sportů i jako preventivní kompenzace sedavého zaměstnání či dlouhého vysedávání ve školních lavicích. Zlepšuje se výkonnost, pružnost, ohebnost a navíc pevnost a stabilitu hlubokého stabilizačního systému. Je to i vhodná prevence před dopady a úrazy z jestronanné zátěže při jednotlivých sportech nebo pro zlepšení stavu a zmírnění obtíží při skolioze, po výhřezech meziobratlových disků a vadném držení těla.

Metoda je také vhodná jako kompenzační cvičení ke všem druhům sportů i jako preventivní kompenzace sedavého zaměstnání či dlouhého vysedávání ve školních lavicích.

Více zde: https://www.zahradasrdce.eu/individualni-terapie/spiralni-stabilizace-patere/
Skupinové cvičení je vhodné při problémech se zády ovšem v neakutní fázi.
 
Počet účastníků v jedné skupině kurzu je maximálně 10 osob.
K dispozi na hodinách jsou cvičební pomůcky - elastická lana, balanční podložky, hole.
Cvičí se naboso, ale v ponožkách z hygienických důvodů.
Na začátku kurzu jsou účastníci poučeni a seznameni s možnými riziky a principy cvičení.
 
Cena:
předplatné celého kurzu: zvýhodněná cena 150 Kč/hod, faktura splatná před zahájením kurzu
jednorázová platba hodiny 200 Kč/hod, platba na začátku hodiny. Účast možná pouze v případě volné kapacity a po předchozí domluvě na tel: 720130449
 
Neúčast/Omlouvání:
V případě, že se nemůžete dostavit na hodinu, prosím o zaslání informace SMS na tel: 720130449 nejpozději den předem. Hodina vám bude omluvena a máte tak možnost čerpat náhradní hodinu v jiném termínu. V případě neomluvení se z hodiny, možnost náhrady propadá.
 
Čerpání náhradních hodin:
Náhradu za omluvenou hodinu je možné čerpat buď v probíhajícím kurzu s jinou skupinou nebo v kurzu bezprostředně následujícím po kurzu, ve kterém byla hodina omluvena.
Účast na náhradní hodině je zapotřebí předem domluvit na tel. čísle 720130449 a bude umožněna pouze v případě volné kapacity ve vámi vybrané hodině.
 
Evidenci docházky a čerpání náhrad vede lektor kurzu.
 
Smluvní podmínky jsou platné od 1.9.2019
Ing. Anna Reschová
Beroun