ZELENÉ POTRAVINY

Jsme mostem mezi přírodou a civilizací

 

Jedná se o vysoce komplexní potraviny , což znamená, že obsahují v ideálním poměru téměř všechny živiny nutné ke správné funkci našeho těla.

Působí jako adaptogeny, zároveň tělo vyživují, čistí a harmonizují a jsou tak schopny optimalizovat tělesné funkce.

Zařazením zelených potravin GW do jídelníčku dopřejete svému tělu potřebnou výživu a nutriční klid v rámci prevence svého zdraví.

CHLORELLA   je mikroskopická sladkovodní řasa žijící na zemi milióny let. Pro svůj vysoký obsah kvalitních živin se řadí mezi tzv. superpotraviny a mluví se o ní jako o potravě budoucnosti. Více ZDE.  Sypká chlorella má velmi široké využití jak v kuchyni, tak do smoothie, a i v kosmetice Více ZDE

MLADÝ JEČMEN   je svěží, vysoce enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Více ZDE.

DĚTSKÝ JAHODOVÝ JEČMEN je prvním ochuceným zeleným ječmenem pro děti na našem trhu. Vyniká osvěžující jahodovou příchutí. Každá sklenka nápoje obsahuje vitamíny, minerály, enzymy a antioxidanty. Díky přidaným jahodám a stévii má výsledný nápoj příjemně ovocnou a nasládlou chuť. Více ZDE

TABLETOVÝ JEČMEN uvítají ti, kteří nemají čas si míchat nápoj z ječmene anebo jim ječmenný nápoj nechutná. Mladý ječmen v tabletkách je uživatelsky jednodušší a je vhodné jeho užívání doplnit dostatečným přísunem tekutin Více informací naleznet ZDE

Produkty Green Ways jsou ty nejkvalitnější na našem i světovém trhu. Firma se dlouhodobě zaměřovala na vývoj takových zpracovatelských metod, které zaručí spotřebiteli tu nejvyšší kvalitu.
Díky těmto metodám jsou chlorella a ječmen 100% čisté, tj. přírodní bez použití jakýchkoliv pojiv, plnidel, stabilizátorů a barviv.
Samozřejmostí je organické pěstování obou potravin a neposledním důležitým bodem zaručujícím nejvyšší kvalitu je i lokalita pěstování obou produktů.

VAŠE ZKUŠENOSTI SE ZELENÝMI POTRAVINAMI

ZELENÉ REFERENCE

 V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU

o více informací, se s vámi ráda setkám

Ing. Anna Reschová

tel: 720 130 449

NAPIŠTE MI

V ceně zelených potravin je zahrnut i poradenský servis po celou dobu jejich užívání

Nejčastější dotazy

Zelené potraviny a chřipka a nachlazení

Zelené potraviny nejsou lék a přeci léčí

ZBOŽÍ ZN. GREEN WAYS NENÍ MOŽNO PRODÁVAT KLASICKÝM ZPŮSOBEM (kamenný obchod nebo e-shop)
FIRMA SI ZAKLÁDÁ NA OSOBNÍM KONTAKTU S KAŽDÝM KLIENTEM.

Ráda bych vás pozvala buď na osobní setkání nebo Ječmen party, přednášku či besedu.

Aktuální informace o termínech konání akcí najdete ZDE